En iyi 2020 Filmleri

En iyi 2020 Filmleri

  Ekim 29, 2020

  83 Okunma

2020 yılında çıkmış ve editörlerimiz tarafından beğenilen en iyi 2020 filmleri listesini sizlere sunmak istiyoruz. Sitemiz üzerinden izlenen filmlerden derlediğimiz listede akıcı ve güzel filmler bulunmaktadır. Sizlerde izlerken umarım bizim gibi düşünür ve beğenirsiniz. 2020 yılı gelen pandemi felaketiyle bizi bir süre evlerimize tıkadı ve insanları daha çok film izlemeye itti. İşte sizler için derlediğimiz En iyi 2020 Filmleri listesi aşağıda. Bad Boys For Life: Her Zaman Çılgın Will Smith ve Martin Lawrence ikilisi yine döktürdüğü bir film. 2020 yılında çıkan Bad Boys For All filmi hayatı durağan giden Marcus ie Mike’ın hayat hikayesini ele almaktadır. Yırtıcı Kuşlar ( 2020 ) Şubat 2020’de ülkemizde yayına giren Yırtıcı Kuşlar, Cathy Yan yönetmenliğinde çekildi.Genç bir kızın kurtarılması konusunu ele alan film 1 saat 49 dakika uzunluğunda. Extractiaon (2020) IMDb: 7 2020 Yılı içerisinde çıkan ve dikkat çeken başlıca filmlerden ve aksiyon filmleri seven izleyicilerin bir solukta izleyeceği full aksiyon filmi olan Extraction, 2020 filmleri arasında izleyicilerini bkeliyor. Netflix tarafından çekilen Extraction filmi, kaybedecek birşeyi olmayan cesaretli bir askerin hayatını ele alır. Kendisine gelen zorlu bir işi kabul eder ve kurtarma işine girişir.

2020 yılında çıkmış ve editörlerimiz tarafından beğenilen en iyi 2020 filmleri listesini sizlere sunmak istiyoruz. Sitemiz üzerinden izlenen filmlerden derlediğimiz listede akıcı ve güzel filmler bulunmaktadır. Sizlerde izlerken umarım bizim gibi düşünür ve beğenirsiniz. 2020 yılı gelen pandemi felaketiyle bizi bir süre evlerimize tıkadı ve insanları daha çok film izlemeye itti. İşte sizler için derlediğimiz En iyi 2020 Filmleri listesi aşağıda.

Bad Boys For Life: Her Zaman Çılgın


Will Smith ve Martin Lawrence ikilisi yine döktürdüğü bir film. 2020 yılında çıkan Bad Boys For All filmi hayatı durağan giden Marcus ie Mike’ın hayat hikayesini ele almaktadır.

Yırtıcı Kuşlar ( 2020 )


Şubat 2020’de ülkemizde yayına giren Yırtıcı Kuşlar, Cathy Yan yönetmenliğinde çekildi.Genç bir kızın kurtarılması konusunu ele alan film 1 saat 49 dakika uzunluğunda.

Extractiaon (2020) IMDb: 7

2020 Yılı içerisinde çıkan ve dikkat çeken başlıca filmlerden ve aksiyon filmleri seven izleyicilerin bir solukta izleyeceği full aksiyon filmi olan Extraction, 2020 filmleri arasında izleyicilerini bkeliyor.
Netflix tarafından çekilen Extraction filmi, kaybedecek birşeyi olmayan cesaretli bir askerin hayatını ele alır. Kendisine gelen zorlu bir işi kabul eder ve kurtarma işine girişir.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER
YeniFilmizledur.com kaliteyi hedefler, kullanıcıyı yormadan reklamsız film izle hizmeti verir. Kullanıcıların isteklerini ele alarak sitemizi sürekli güncelliyoruz. Bu bağlamda yukarıda yer alan iletişim bölümünden sitemizle ilgili her zaman istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sıkıcı bir gün bir şeyler yapmak istemediğinde al eline içeceğini bir film izle. Sevgilin var ya da yok fark etmez YeniFilmizledur.com ailesi sürekli senin yanında! 1080p hd film izleme keyfini doya doya yaşayacaksınız. Ekibimiz sürekli güncelleme yaparak yeni film izle keyfi yapmanıza aracılık yapar. Bu arada sitemizde yer alan hiç bir film & dizi sunucularımızada yer almamaktadır. Tüm filmler ve fragmanlar; VK.com, mail.ru ve Youtube gibi video sitelerinden izletilmektedir. Eğer telif hakkı yada kaldırılmasını istediğiniz film & dizi varsa iletişim bölümünden bizlere mail atabilirsiniz. HD kalitede film izlemenin tadını çıkarın.